Yabra Grochówka żołnierska 800G X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 617111_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt sporządzony z grochu, kiełbasy, boczku wędzonego, ziemniaków i wody, z dodatkiem przypraw. Smak i zapach charakterystyczny dla grochówki gotowanej na wędzonce z wyczuwalnym dodatkiem przypraw bez posmaków i zapachów obcych.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 800 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, groch łuskany 30%, kiełbasa 7,7% (mięso wieprzowe 62,5%, mięso z indyka 22,8%, skórki wieprzowe 4%, woda, sól, błonnik ziemniaczany, białko wołowe, przyprawy), boczek wędzony 4% (mięso wieprzowe, woda, sól), ziemniaki 6%, marchew 2%, mąka pszenna, warzywa suszone (marchew, pietruszka, seler, por, cebula, czosnek), sól, przyprawy. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.H.P. YABRA SP. Z O.O. Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404 Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 109 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 461 kJ |
| Wielkość porcji | 800 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: