Astra Kawa ŁAGODNA Crema 1kg ziarnista X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 210358_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kawa Łagodna Crema, Special Blend charakteryzujący się aksamitnym body, jedwabistą cremą i przyjemnym aromatem z nutami czekolady deserowej i orzechów laskowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Łagodna, Crema, Palona |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | kawa palona |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: astra coffee & more sp. z o.o. ulica i numer: kawowa 12 kod pocztowy i miasto: 62-330 nekla pl |
| Krótki opis marketingowy | Astra kawa łagodna crema 1kg ziarnista |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Region pochodzenia | Afryka, ameryka łacińska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | wilgotność do 60% |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do parzenia w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym, metodą french press jak i *. przed przygotowaniem zmielić. *wsypać 10 g kawy do filiżanki (200 ml). zalać gorąca, ale nie wrząca wodą. zaparzać 4 minuty, zamieszać. |
| Sposób obróbki produktu | Zaparzać gorącą wodą |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 10 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: