ASTRA kawa ziarnista 1kg X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34594_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Starannie skomponowana receptura ziaren kawy 100% arabika z plantacji Ameryki Łacińskiej i Azji. Uniwersalna, średnio palona kompozycja ziaren wyróżnia się harmonijnym i wyrafinowanym smakiem. Astra to kawa, która pogodzi najbardziej różnorodne gusta miłośników kawy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica), Łagodna, Palona |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kawa palona ziarnista 100% arabica |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Astra Coffee & More Sp. z o.o. Ulica i numer: Kawowa 12 Kod pocztowy i miasto: 62-330 Nekla PL |
| Krótki opis marketingowy | Astra kawa ziarnista 1kg |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Region pochodzenia | Ameryka Łacińska i Afryka |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | wilgotność do 60% |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kawa ziarnista idealna do parzenia w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym, metoda french press jak i *. * przed przygotowaniem zmielić. wsypać 10 g kawy do filiżanki (200 ml). zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą. zaparzać 4 min, zamieszać. |
| Sposób obróbki produktu | Zaparzać gorącą wodą |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 10 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: