Arla Pro Serek Kremowy 1,5 kg
Wystaw opinię o produkcie
Arla Pro serek kremowy to serek o kremowej konsystencji i śmietankowym smaku. Smak zawdzięcza
delikatnej, kremowej śmietance połączonej z pysznym mlekiem. Jest idealnym dodatkiem do dań zarówno tych na ciepło, jak i na zimno. Jest doskonały do pieczenia i gotowania, świetnie nadaje się do przyrządzania zup, sosów, dipów, jak również do przygotowywania smakowitych wypieków.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 459326
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Arla Pro serek kremowy to serek o kremowej konsystencji i śmietankowym smaku. Smak zawdzięcza
delikatnej, kremowej śmietance połączonej z pysznym mlekiem. Jest idealnym dodatkiem do dań zarówno tych na ciepło, jak i na zimno. Jest doskonały do pieczenia i gotowania, świetnie nadaje się do przyrządzania zup, sosów, dipów, jak również do przygotowywania smakowitych wypieków.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Składniki: śmietanka (z mleka), mleko odtłuszczone, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 1,5 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1039 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 252 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: