Ehrmann Almighurt Mak-Marcepan 500 g
Wystaw opinię o produkcie
Kremowy jogurt z dodatkiem maku i marcepanu
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 691867
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kremowy jogurt z dodatkiem maku i marcepanu
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Z makiem |
| Składniki | Jogurt, cukier, mak, marcepan (migdały, cukier, woda, syrop glukozowy), skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające: pektyny, guma guar; aromat, barwnik: karoteny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,76 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Źródło białka | 1 |
| Produkt | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ehrmann polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 405 kod pocztowy i miasto: 02-801 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Jogurt mak - marcepan 500g |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 160 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zaleca się użycie plastikowej łyżeczki, aby uniknąć uszkodzenia słoika. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 125,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 525,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,6 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera surowce GMO | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak i zapach typowy dla jogurtu z makiem i marcepanem |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: