'Apis zestaw Miody Polskie 3 X 250 ml , alk. 13-16% X5
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 327730_wielopak_5
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zestaw miodów pitnych 3 x 250 ml (trójniak Piastowski,dwójniak Kurpiowski,półtorak Jadwiga) w interesującym opakowaniu , doskonały do przeprowadzenia domowej degustacji miodów pitnych , doskonały na prezent.
Parametry produktu
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 16 % obj. |
| Pojemność | 750 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Pszczelarska APIS Ulica i numer: Diamentowa 23 Kod pocztowy i miasto: 20-471 Lublin PL |
| Typ miodu | Miód pitny |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: