'Tbilisuri Tivili Semi Dry Red 0,75L X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 849478_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Rkaciteli |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Cielęcina, Dania jarskie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Region pochodzenia | Kakheti |
| Temperatura serwowania | 13 - 21 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: partner center sp. z o.o. ulica i numer: gadki 2 kod pocztowy i miasto: 97-320 wolbórz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: