'Angostura Orange Bitter 28% 100 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 627854_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyprodukowana jest ze skórek pomarańczy dojrzewających w słońcu Karaibów, uprawianych w bujnie zielonych sadach położonych w Trinidadzie. Pomarańcze te są ręcznie zbierane przez wybranych plantatorów cytrusów i zbierane tylko w porze deszczowej, aby zapewnić najwyższą świeżość i smak. Niespotykana głębia smaku, Angostura Orange Bitter jest egzotyczna i wszechstronne gorzkie, która idealnie pasuje do wódki, ginu i whisky, nadaje prawdziwą głębię smaku koktajlom na bazie rumu. Jej złożoność smaków sprawia, iż jest również idealnym dodatkiem kulinarnym. Światowej sławy kucharze dowiedli, że idealnie komponuje się z pikantnymi sosami, uzupełnia dania z owoców morza i jest doskonałym dodatkiem do czekolady.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bitery |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Trynidad i Tobago |
| Zawartość alkoholu | 28 % obj. |
| Pojemność | 100 ml |
| Smak - ogólnie | Pomarańczowy |
| Smak | Pomarańczowy |
| Serwowanie | Desery, Drinki, Koktajle |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv poland sp. z o.o. ulica i numer: przasnyska 6b kod pocztowy i miasto: 02-756 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 92 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: