'Amaro di Angostura 35% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 919553_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Amaro di ANGOSTURA® jest najnowszą innowacją z Domu Angostury. Amaro powstało w mariażu włoskiej tradycji Aperitivo i karaibskiego temperamentu.
Blenderzy ANGOSTURA® połączyli ANGOSTURA® Aromatic Bitter z neutralnym spirytusem, a następnie dodali więcej przypraw by stworzyć wspaniały likier ziołowy. Spirytus, przyprawy i gorzkie zioła zostały wymieszane, a następnie pozostawione na 3 miesiące by stworzyć idealnie zbalansowany smak.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Trynidad i Tobago |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 35 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Serwowanie | Aperitif |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: