Alpro Skyr Style Proteina truskawka 400g
Wystaw opinię o produkcie
Alpro Skyr Style Proteina truskawka 400g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 47342
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Składniki | Baza sojowa (woda, obłuszczone ziarno soi (13,9%)), truskawka (9%), (owoce (5%) sok truskawkowy z soku zagęszczonego (4%)), cukier, stabilizator (pektyny) regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany sodu, kwas jabłkowy) wapń, aromat, ekstrakt z buraka, ekstrakt z marchwi, sól morska, przeciwutleniacze (mieszanina tokoferoli, estry kwasów tłuszczowych i kwasu askorbinowego), witaminy (b2, b12, d2) kultury jogurtowe (s. thermophilus, l. bulgaricus). może zawierać orzechy (nie zawiera orzeszków ziemnych). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 400 g |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | wapnia oraz witamin B2, B12 i D2 |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: