Alpro Natural with coconut Yogurt sojowy Kokos 400 g
Wystaw opinię o produkcie
Alpro Natural with coconut Yogurt sojowy Kokos 400 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 955127
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Alpro Natural with coconut Yogurt sojowy Kokos 400 g
Parametry produktu
| Składniki | baza sojowa (92,7%) (woda, obłuszczone ziarno soi (10,4%)), krem kokosowy z wodą (7,1%), cukier, wapń, regulatory kwasowości (cytryniany sodu, kwas cytrynowy), stabilizator (pektyny), aromaty, sól morska, przeciwutleniacze (mieszanina tokoferoli, estry kwasów tłuszczowych i kwasu askorbinowego), witaminy B12, D2, kultury jogurtowe (S. thermophilus, L. bulgaricus). Może zawierać orzechy (nie zawiera orzechów ziemnych). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2024-05-01 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Danone Sp. z o.o. Ulica i numer: Bobrowiecka 8 Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu zamknąć i spożyć w ciągu 5 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 55 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 230 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,9 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: