Almette z chrzanem 150 g
Wystaw opinię o produkcie
Almette no najpopularniejszy puszysty serek twarogowy, którego sekret tkwi w najwyższej jakości starannie dobranych składnikach oraz świeżości. Almette zgodnie z oczekiwaniami konsumentów oferuje szeroką gamę niepowtarzalnych wariantów smakowych: dziesięć serków twarogowych z dodatkiem warzyw lub aromatycznych ziół oraz trzy puszyste owocowe serki z nowej linii Almette Fruit. Produkty Almette nie zawierają zagęstników, barwników ani konserwantów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 233169
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Almette no najpopularniejszy puszysty serek twarogowy, którego sekret tkwi w najwyższej jakości starannie dobranych składnikach oraz świeżości. Almette zgodnie z oczekiwaniami konsumentów oferuje szeroką gamę niepowtarzalnych wariantów smakowych: dziesięć serków twarogowych z dodatkiem warzyw lub aromatycznych ziół oraz trzy puszyste owocowe serki z nowej linii Almette Fruit. Produkty Almette nie zawierają zagęstników, barwników ani konserwantów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Składniki | ser twarogowy, chrzan (10%), odtłuszczone mleko w proszku, sól, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1015 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 152 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,81 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: