Almette z ziołami bez laktozy. Puszysty serek twarogowy bez laktozy. Pasteryzowany. 150 g
Wystaw opinię o produkcie
Almette no najpopularniejszy puszysty serek twarogowy, którego sekret tkwi w najwyższej jakości starannie dobranych składnikach oraz świeżości. Almette zgodnie z oczekiwaniami konsumentów oferuje szeroką gamę niepowtarzalnych wariantów smakowych: dziesięć serków twarogowych z dodatkiem warzyw lub aromatycznych ziół oraz trzy puszyste owocowe serki z nowej linii Almette Fruit. Produkty Almette nie zawierają zagęstników, barwników ani konserwantów.
Teraz dodatkowo dostępny w wersji bez laktozy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 475599
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Almette no najpopularniejszy puszysty serek twarogowy, którego sekret tkwi w najwyższej jakości starannie dobranych składnikach oraz świeżości. Almette zgodnie z oczekiwaniami konsumentów oferuje szeroką gamę niepowtarzalnych wariantów smakowych: dziesięć serków twarogowych z dodatkiem warzyw lub aromatycznych ziół oraz trzy puszyste owocowe serki z nowej linii Almette Fruit. Produkty Almette nie zawierają zagęstników, barwników ani konserwantów.
Teraz dodatkowo dostępny w wersji bez laktozy.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | |
| Składniki | ser twarogowy, sól, białka mleka, |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: HOCHLAND Ulica i numer: UL. Okrężna 2 Kod pocztowy i miasto: 65-530 KAŹMIERZ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 259 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 39 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1068 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 160 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość soli | 0,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: