Admiral Tea Zielona z Gruszką herb. ekspr. 15x2g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 17770
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nasza ekskluzywna zielona herbata z gruszką to eleganckie połączenie subtelnej zielonej herbaty z aromatyczną, soczystą gruszką. Każda filiżanka to prawdziwa uczta dla zmysłów, gdzie głęboki, zielony smak herbaty spotyka się z delikatną słodyczą gruszki, tworząc doskonałą równowagę. Ten napar, o niepowtarzalnej finezji, wprowadza nutę luksusu i wyrafinowania do każdej chwili. Idealna na wyjątkowe okazje lub jako codzienna chwila przyjemności, oferuje subtelne, owocowe doznania, które sprawią, że każdy łyk będzie wyjątkowym doświadczeniem. Rozkoszuj się elegancją i smakiem, który harmonijnie łączy w sobie najlepsze cechy zielonej herbaty i gruszki.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Zielona |
| Smak | Zielona herbata |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny, Argentyna, Sri Lanka |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | 70-85 |
| Składniki | Herbata zielona, suszona gruszka, aromat |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bifix wojciech piasecki sp.j. ulica i numer: górki małe ul. dworska 33 kod pocztowy i miasto: 95-080 tuszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: