MATCHA sproszkowana zielona herbata 50g Vietnamese Lady
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 97035
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Matcha – zielona, sproszkowana herbata o intensywnym smaku i zielonym kolorze. Herbata jest bogatym źródłem antyoksydantów, korzystnych dla naszego organizmu. Doskonała jako napój, dodatek do dań i deserów. Przygotuj wg instrukcji i ciesz się smakiem orzeźwiającego napoju z aksamitną pianką.
Parametry produktu
| Rodzaj | Zielona |
|---|---|
| Smak | Zielona herbata |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Zawartość netto | 50 g |
| Parzenie - temperatura wody | 80 |
| Składniki | Liście zielonej herbaty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tan-viet international p.s.a. ulica i numer: marco polo 9 9 kod pocztowy i miasto: 83-031 łęgowo pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 243 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania : wsyp łyżeczkę matchy do czarki, zalej 100 ml gorącej wody (80°c) i intensywnie mieszaj chasenem aż do powstania gęstej piany, następnie dolej więcej wody wedle uznania. alternatywny: wsyp łyżeczkę matchy do kubka i zalej 200 ml gorącej wody (80°c), wymieszaj szybkimi ruchami do pojawienia się pianki. |
| Sposób obróbki produktu | Zaparzać gorącą wodą |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: