Admiral Tea Czarna z Cytrusami herbata ekspr. 15x2g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 84451
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nasza czarna herbata z cytrusami to wyrafinowane połączenie klasycznej czarnej herbaty z orzeźwiającymi nutami cytrusów, które tworzą niezrównane doświadczenie smakowe. Każda filiżanka tego naparu to pełnia aromatycznej głębi czarnej herbaty wzbogacona intensywną świeżością cytrusów, która dodaje jej wyrazistości i lekkości. Ten napar, doskonały na każdą okazję, łączy w sobie bogaty, pełny smak herbaty z owocowym akcentem, który ożywia zmysły i dodaje energii. Idealna na chwilę relaksu lub jako elegancka przerwa w ciągu dnia, czarna herbata z cytrusami oferuje doskonałą równowagę między intensywnością a świeżością, tworząc napar, który zachwyca swoją finezją i aromatem.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Czarna, Z dodatkami |
| Smak | |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbata czarna, suszona skórka pomarańczy, aromaty, suszona skórka cytryny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bifix wojciech piasecki sp.j. ulica i numer: górki małe ul. dworska 33 kod pocztowy i miasto: 95-080 tuszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: