Admiral Tea Czarna Ceylon herbata ekspresowa 15x2g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 483192
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odkryj wyjątkowy smak czarnej herbaty cejlońskiej, pochodzącej z renomowanych plantacji Sri Lanki. Ta herbata, o średniej mocy i głębokiej barwie, zachwyca złocistym naparem oraz pełnym, bogatym smakiem. Starannie wyselekcjonowane liście herbaty gwarantują intensywność i głębię, która zaspokoi potrzeby zarówno małych, jak i dużych smakoszy. Każda filiżanka to doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności, idealna na codzienne chwile relaksu oraz specjalne okazje. Rozkoszuj się herbatą, która oferuje wyjątkową harmonię smaku i elegancji.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Cejlońska, Czarna |
| Smak | |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbata czarna |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bifix wojciech piasecki sp.j. ulica i numer: górki małe ul. dworska 33 kod pocztowy i miasto: 95-080 tuszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: