Opis szczegółowy
Herbata zielona jest bogata w polifenole, antyoksydanty, garbniki i mikroelementy. Zawiera także katechiny, które mają istotny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Melon jest źródłem cennych witamin i minerałów. Adalbert's Tea Melon to połączenie najwyższej jakości liści zielonej herbaty z olejkiem z melona, który osładza smak naparu. Herbata ta stała się codziennym uzupełnieniem diety wielu osób, które troszczą się o swoje zdrowie.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
| Rodzaj | Zielona, Cejlońska |
| Smak | Melonowy, Zielona herbata |
| Działanie | Odchudzająca, Dla urody, Oczyszczająca, Na przemianę materii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 100 g |
| Parzenie - temperatura wody | 80 |
| Składniki | Zielona herbata cejlońska gp1 (98%) , olejek melona (2%) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2024-11-25 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: adalbert's sp. z o.o. ulica i numer: szyszkowa 35/37 kod pocztowy i miasto: 02-285 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Dalbert's tea melon to połączenie najwyższej jakości liści zielonej herbaty z olejkiem z melona, który osładza smak naparu. herbata ta stała się codziennym uzupełnieniem diety wielu osób, które troszczą się o swoje zdrowie. |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | polifenole, antyoksydanty, garbniki i mikroelementy. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 1 - 3 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Do filiżanki wsypać 1 łyżeczkę herbaty i zalać gorącą wodą (80ᶛc). parzyć 1-3 minut. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. |
| Sposób obróbki produktu | Zaparzać gorącą wodą |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Herbata zielona jest bogata w polifenole, antyoksydanty, garbniki i mikroelementy. zawiera także katechiny, które mają istotny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. melon jest źródłem cennych witamin i minerałów. adalbert's tea melon to połączenie najwyższej jakości liści zielonej herbaty z olejkiem z melona, który osładza smak naparu. herbata ta stała się codziennym uzupełnieniem diety wielu osób, które troszczą się o swoje zdrowie. |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |