Dilmah Gourmet Earl Grey Tea Czarna Herbata z Olejkiem Bargamoty 25 Torebek X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 131600_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czarna herbata aromatyzowana olejkiem bergamoty. Jej listki pochodzą z plantacji położonych nisko i na średniej wysokości, dzięki czemu napar jest pełny i mocny. Aromat bergamoty dodaje mu cytrusowego, nawet lekko słodkawego, wyrazistego charakteru, który sprawia, że Earl Grey jest jedną z najczęściej wybieranych i najlepiej rozpoznawalnych herbat na świecie.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 25 |
| Rodzaj | Cejlońska, Czarna, Earl grey |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 50 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Czarna herbata cejlońska (liść BOPF), aromat bergamoty (6%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2022-09-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GOURMET FOODS Sp. z o.o. Ulica i numer: Wybrzeże Gdyńskie 6A Kod pocztowy i miasto: 01-531 Warszawa PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: