'APIS Miód pitny trójniak BRO z chmielem citra but. 500 ml, alk. 13% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 116944_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Typ miodu pitnego o zawartości alkoholu 13% (1 objętość miodu + 2 objętości wody). Orzeźwiający smak miodu przełamany nutą goryczki cytrusowego chmielu. Miód pitny sycony, poddany dwukrotnej filtracji, Z DODATKIEM CHMIELU CITRA. Ma gładki, pełny i subtelnie słodki smak, zrównoważony wyczuwalną nutą cytrusowego chmielu w tle. Doskonały w klasycznym zestawieniu z limonką lub cytryną i kostkami lodu, a także w czystej postaci, mocno schłodzony. Idealny w okresie wiosenno - letnim.
BRĄZOWY MEDALISTA w Konkursie Mead Madness Cup 2024!!
Parametry produktu
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Serwowanie | Z lodem |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 999999 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,92 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia pszczelarska apis ulica i numer: diamentowa 23 kod pocztowy i miasto: 20-471 lublin pl |
| Typ miodu | Miód pitny-trójniak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: