'Nulu Rock Sauvignon Blanc white dry 12,5% 0,75L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 965189_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Sauvignon Blanc |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Owoce morza, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Nowa Zelandia |
| Pojemność | 0,75 l (dm?) |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Nowa Zelandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Region pochodzenia | Gisborne |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 70/1 70/1 kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: