ABRAMCZYK Miruna nowozelandzka filety bez skóry 6-12+ bez dodatków 0% 6,8kg S-VAC
Wystaw opinię o produkcie
ABRAMCZYK Miruna nowozelandzka filety bez skóry 6-12+ bez dodatków 0% 6,8kg S-VAC
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 729080
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Miruna nowozelandzka filet b/s 100% |
|---|---|
| Gatunek ryby | Miruna |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Nowa Zelandia |
| Zawartość netto | 6,8 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Nowa Zelandia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Południowo-zachodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Filet |
| Część ryby | cały filet |
| Ilość pojedynczych porcji w opakowaniu jednostkowym | nd |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki denne rozpornicowe |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Macruronus novaezelandiae |
| Typ | Na wagę |
| Waga jednostkowa brutto | 7,17 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ABRAMCZYK SP. Z O.O.Ulica i numer: INFLANCKA 7Kod pocztowy i miasto: 85-776 Bydgoszcz PL |
| Masa netto (bez glazury) | 6,8 kg |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 78 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: