MyFood Sandacz (Sander lucioperca) filety ze skórą, rozmiar: 100-200 g, produkt głęboko mrożony (IQF) , glazura: 20%, 4 kg /5 kg
Wystaw opinię o produkcie
Sandacz filet ze skórą, głęboko mrożony, glazurowany, rozmiar: 100-200 g. Poławiany w wodach śródlądowych Azji.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 852074
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Sandacz (Sander lucioperca) 100% |
|---|---|
| Gatunek ryby | Sandacz |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Kazachstan |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Kazachstan |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 20 % |
| Metoda produkcji | Złowione w wodach śródlądowych |
| Obszar połowu (FAO) | Azja - wody śródlądowe |
| Stopień obrania | Skóra |
| Stopień rozdrobnienia | filet |
| Część ryby | część środkowa |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Niewody dobrzeżne |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Sander lucioperca |
| Typ | Paczkowany |
| Waga pojedynczej porcji w opakowaniu jednostkowym (g) | 100 - 200 g |
| Waga jednostkowa brutto | 5,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Masa netto (bez glazury) | 4 kg |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | Jezior Zaysan |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: