Klopsy w sosie pomidorowym KUCHNIA STAROPOLSKA 700 g
Wystaw opinię o produkcie
Klopsy w sosie pomidorowym to prawdziwy rarytas kulinarny. Odpowiadają one na oczekiwania tradycjonalistów jak i osób poszukujących nowych smaków. Wyśmienite mięso, aromatyczne przyprawy i delikatny sos pomidorowy przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym koneserom polskiej kuchni.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 749191
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Klopsy w sosie pomidorowym to prawdziwy rarytas kulinarny. Odpowiadają one na oczekiwania tradycjonalistów jak i osób poszukujących nowych smaków. Wyśmienite mięso, aromatyczne przyprawy i delikatny sos pomidorowy przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym koneserom polskiej kuchni.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania, Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 700 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, mięso wieprzowe 19%, cebula, koncentrat pomidorowy 4%, ryż gotowany, kasza manna (z pszenicy), skrobia modyfikowana kukurydziana, bułka tarta (zawiera pszenicę, żyto), cukier, sól, mąka pszenna, błonnik sojowy, warzywa suszone (pasternak, marchew, cebula, pietruszka nać), przyprawy (zawierają seler), ekstrakty przypraw, glukoza, ekstrakt drożdżowy, aromat kopru, koper suszony. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GRAAL SA Ulica i numer: ZACHODNIA 22 Kod pocztowy i miasto: 84-200 WEJHEROWO PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia po podgrzaniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 354 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: