Fasolka po bretońsku z kiełbasą KUCHNIA STAROPOLSKA 700 g
Wystaw opinię o produkcie
Fasola po bretońsku skierowana jest dla osób, które preferują bardziej wyraziste smaki oraz treściwe, sycące potrawy. Danie gotowe zostało stworzone na bazie przepisu oraz dobory najwyższej jakości, polskich surowców. Idealne nadaje się do spożycia w połączeniu ze świeżym pieczywem w formie obiadu, czy nawet kolacji.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 410263
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Fasola po bretońsku skierowana jest dla osób, które preferują bardziej wyraziste smaki oraz treściwe, sycące potrawy. Danie gotowe zostało stworzone na bazie przepisu oraz dobory najwyższej jakości, polskich surowców. Idealne nadaje się do spożycia w połączeniu ze świeżym pieczywem w formie obiadu, czy nawet kolacji.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 700 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, fasola biała gotowana 34%, kiełbasa 8% (mięso wieprzowe, woda, tłuszcz wieprzowy, kasza manna (z pszenicy), skrobia ziemniaczana, błonnik pszenny, błonnik grochowy, białka wieprzowe, sól, przyprawy, aromaty), koncentrat pomidorowy 3,7%, cebula, cukier, mąka pszenna, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, warzywa suszone (pasternak, marchew, cebula, pietruszka nać), przyprawy, ekstrakt drożdżowy, ekstrakty przypraw. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GRAAL SA Ulica i numer: ZACHODNIA 22 Kod pocztowy i miasto: 84-200 WEJHEROWO PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia po podgrzaniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 368 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: