'CAVIGNON SPARKLING ROSE DEMI-SEC 750ml różowe musujące pólwytrawne
Wystaw opinię o produkcie
Wino musujące, francuskie, różowe, półwytrawne.
Wino o pięknej, jasnoróżowej barwie. Zapach zdominowany przez nuty czerwonych owoców. Usta pełne i obfite, wyważone pomiędzy słodyczą a owocowością. Świeżość wina docenią Państwo pijąc je jako aperitif lub do deserów.
Temp serowania 8-10 stopni C.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 678306
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Gronowe |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Charakter | Półsłodki (Demi sec) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Rosé |
| Serwowanie | Aperitif, Desery |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Francja |
| Temperatura serwowania | 7 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: castel freres sp. z o.o. ulica i numer: stanisława bodycha 97 kod pocztowy i miasto: 05-816 michałowice-reguły pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: