'CAVIGNON SPARKLING BLANC DEMI-SEC 0,75L białe musujące pólwytrawne
Wystaw opinię o produkcie
SEL_3058080128593
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 86694
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wino musujące, francuskie, białe, półwytrawne. Wino o jasnożółtej, klarownej barwie. Zapach zdominowany przez nuty owocowe i aromaty wypieków. Usta pełne i obfite, wyważone pomiędzy słodyczą a owocowością. Świeżość wina docenią Państwo pijąc je jako aperitif lub do deserów. Najlepiej serwować w tem. 8-10st. C
Parametry produktu
| Rodzaj | Gronowe |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Półwytrawny (Sec, Dry, Semi dry) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Blanc de blancs |
| Serwowanie | Aperitif, Desery |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Francja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: castel freres sp. z o.o. ulica i numer: stanisława bodycha 97 kod pocztowy i miasto: 05-816 michałowice-reguły pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: