'Alita Superiore Brut Cuvee 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
SEL_4770047233636
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 117781
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Te wina przeznaczona są dla bardziej świadomego konsumenta, szukającego ciekawostek. W produkcji, po raz pierwszy w historii litewskich win musujących, użyto wzornika na bazie uprawianych winogron Pinot Noir i Chardonnay, które od dawna znamy jako klasyczne w produkcji wina musującego. Produkowane jest przy użyciu metody Charmat. Starzeje się w cysternach przez co najmniej 30 dni, aby otrzymać wino musujące o jasnozłotym kolorze. Elegancki, świeży, owocowy smak i zapach wina Chardonnay wypełniają bogatsze i głębsze odcienie wina Pinot Noir. Kolor jasno słomkowy, paleta ma wiele przyjemnych warstw, a nos ujawnia pączki melonów, jabłek i kwiatów.
Pasuje z przekąskami, węgorzem wędzonym, owocami morza, daniami z jaj i drobiu. Odpowiednie jako apéritif. Podawać w temperaturze do 8 ° C.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gronowe |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Brut |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Drinki, Koktajle, Lody, Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Litwa |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 12 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,38 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Litwa |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv poland sp. z o.o. ulica i numer: przasnyska 6b kod pocztowy i miasto: 02-756 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Składniki | Sok z winogron, dwutlenek węgla, siarczyny |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: