'Wino gronowe musujące białe wytrawne CASA PECUNIA CLASSICO DOC 0,2L
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5905279034761
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 789794
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Delikatnie wytrawne włoskie wino musujące pochodzące z regionu Veneto. Wino o jasnozłotej barwie i niezwykle świeżych, owocowych aromatach, które zapewniają idealne orzeźwienie i niezwykle przyjemny, utrzymujący się posmak. Powstało ze szczepu Glera, dawniej nazywanego Prosecco – nazwa szczepu winorośli Prosecco została wycofana z użycia, aby zagwarantować unikalność win z chronionego regionu pochodzenia Prosecco.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Glera |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Owoce morza, Sałatki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 0,2 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 10,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Region pochodzenia | Veneto |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 5 - 9 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Partner Center Sp. z o.o. Ulica i numer: Piotrkowska 89 Kod pocztowy i miasto: 97-423 Łódź PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 126 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: