Opis szczegółowy
Tuńczyk Rio Mare w sosie własnym 3x80g
Parametry produktu
| Składniki | Tuńczyk**, woda, sól, aromat selera i cebuli. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 240 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 168 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 20 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Dolphin Safe | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bolton Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: pl. Konesera 9 Kod pocztowy i miasto: 03-736 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce maksymalnie 2 dni |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rio Mare tuńczyk w sosie własnym nie wymaga specjalnego przygotowania przed spożyciem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 101 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 427 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak i zapach charakterystyczne dla tuńczyka w sosie własnym, delikatny, wolny od obcych zapachów i smaków. Konsystencja tuńczyka jest zwarta ale miękka, produkt nie jest włóknisty ani ciągnący się. |