talerz płytki 21,5 cm classic
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiony wyrób charakteryzuje się nieregularnym kształtem o ostro zakończonych krawędziach. Fason dedykowany dla klientów indywidualnych ceniących sobie nowoczesność oraz indywidualność.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 46462
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedstawiony wyrób charakteryzuje się nieregularnym kształtem o ostro zakończonych krawędziach. Fason dedykowany dla klientów indywidualnych ceniących sobie nowoczesność oraz indywidualność.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadratowy |
| Liczba sztuk w komplecie | 12 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość użycia w piekarniku |
| Waga jednostkowa brutto | 0,63 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Talerz |
| Wymiary (SxWxG) | 21,5 x 13 x 21,5 cm |
| Zawartość zestawu | talerz płytki 21,5 cm classic |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: