talerz głęboki 27 cm Kaszub
Wystaw opinię o produkcie
Wyroby produkowane z Zakładach Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A., to wysokiej jakości stołowa porcelana hotelowa przeznaczona do restauracji jak również klientów indywidualnych.
Talerz głęboki 27 Kaszub przeznaczony jest do serwowania wszelkiego rodzaju makaronów/past.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 520694
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość użycia w piekarniku |
| Pojemność | 300 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A.Ulica i numer: Zakładowa 1Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Talerz głęboki |
| Wymiary (SxWxG) | 27 x 6 x 27 cm |
| Zawartość zestawu | zestaw dotyczy 1 sztuki |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: