Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 349014
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Talerz do pizzy, dekoracja kucharz.
Wyroby produkowane w Zakładach Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A., to wysokiej jakości stołowa porcelana hotelowa, przeznaczona do restauracji jak i klientów indywidualnych.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady porcelany stołowej "lubiana" s.a. ulica i numer: zakładowa 1 kod pocztowy i miasto: 83-407 łubiana pl |
| Rodzaj produktu | Talerz |
| Wymiary (SxWxG) | 27,5 x 8 x 27,5 cm |
| Zawartość zestawu | Talerz do pizzy 27 cm barilla/ kucharz |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: