talerz do makaronu 27 victoria hotel
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiony talerz do makaronu charakteryzuje się nieregularnym kształtem opartym na kwadracie. Zaokrąglone brzegi dodają produktowi łagodności oraz lekkości. Przedstawiony wyrób nadaje się do poszerzenia asortymentu hoteli, restauracji oraz wszelkich postępowych klientów indywidualnych, którzy pragną dodać sobie odrobinę luksusu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 124218
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadratowy |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość użycia w piekarniku |
| Pojemność | 300 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,94 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A.Ulica i numer: Zakładowa 1Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Talerz |
| Wymiary (SxWxG) | 27 x 4 x 27 cm |
| Zawartość zestawu | talerz do makaronu 27 victoria hotel |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: