spodek 16 cm Afrodyta
Wystaw opinię o produkcie
Porcelana ta jest odporna na intensywne użytkowanie, wytrzymała, a przy tym niezwykle elegancka. Ciekawy relief delikatnej krateczki z motywem roślinnym nadaje naczyniom wyjątkowego uroku i charakteru.
Przedstawiony spodek tworzy idealne połączenie z filiżanką 19 Afrodyta.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 229594
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Porcelana ta jest odporna na intensywne użytkowanie, wytrzymała, a przy tym niezwykle elegancka. Ciekawy relief delikatnej krateczki z motywem roślinnym nadaje naczyniom wyjątkowego uroku i charakteru.
Przedstawiony spodek tworzy idealne połączenie z filiżanką 19 Afrodyta.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Spodek, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Filiżanka |
| Wymiary (SxWxG) | 16 x 2 x 16 cm |
| Zawartość zestawu | Spodek 16 cm afrodyta |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: