sosjerka 300 ml sonia
Wystaw opinię o produkcie
Sosjerka 30 Sonia
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 331029
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sosjerka 30 Sonia
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Owalny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 0,3 l (dm³) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Sosjerka |
| Wymiary (SxWxG) | 9 x 8 x 8 cm |
| Zawartość zestawu | sosjerka 300 ml sonia |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: