salaterka kwadratowa .13 cm victoria
Wystaw opinię o produkcie
VICTORIA - jest to linia produktów charakteryzująca się nieregularnym fasonem opartym na kształtach kwadratu oraz prostokąta. Zaokrąglone brzegi dodają każdemu produktowi łagodności oraz lekkości. Idealnie nadaje się do poszerzenia asortymentu hoteli, restauracji oraz wszelkich postępowych klientów indywidualnych pragnących dodać sobie odrobinę luksusu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 199397
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość użycia w piekarniku |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A.Ulica i numer: Zakładowa 1Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Salaterka |
| Wymiary (SxWxG) | 13 x 7 x 13 cm |
| Zawartość zestawu | salaterka kwadratowa .13 cm victoria |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: