merci czekolada orzechowa-migdałowa 100g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 710187_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Merci czekolada to pojedynczo pakowane wykwintne 4 sztuki czekolady orzechowo-migdałowej. Merci czekolady są smaczną przekąską dla siebie, jak również są dobrym prezentem, o wysokiej jakości i na każdą okazję.
Parametry produktu
| Typ | Mieszana |
|---|---|
| Smak | Orzechowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Składniki: cukier, pełne mleko w proszku (16,7%), tłuszcz kakaowy, orzechy laskowe (15%), miazga kakaowa, migdały (5%), maślanka w proszku (z mleka), laktoza (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), wyciąg z wanilii. czekolada: masa kakaowa minimum 32%. może zawierać także orzeszki ziemne i inne orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Storck sp. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 26 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 570 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2374 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37,4 g |
| Cukry | 44,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: