merci czekolada gorzka 72% 100g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 710186_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Merci czekolada to pojedynczo pakowane wykwintne 4 sztuki czekolady gorzkiej 72%. Merci czekolady są smaczną przekąską dla siebie, jak również są dobrym prezentem, o wysokiej jakości i na każdą okazję.
Parametry produktu
| Typ | Deserowa, Gorzka |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (soja), wyciąg z wanilii. Czekolada: masa kakaowa minimum 72 %. Może zawierać także mleko, orzechy laskowe, migdały, orzeszki ziemne i inne orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Storck sp. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 26 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 572 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2372 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 25,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 42,7 g |
| Cukry | 27,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 33,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: