kubek 300 ml Wiedeń
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiony wyrób idealnie nadaje się do dużej kawy lub herbaty.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 308027
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedstawiony wyrób idealnie nadaje się do dużej kawy lub herbaty.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 300 ml |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Uszko, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 8 x 8 cm |
| Zawartość zestawu | kubek 300 ml Wiedeń |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: