kpl. filiżanek 6/6 merkury 200 ml
Wystaw opinię o produkcie
Prezentowana filiżanka kierowana jest przede wszystkim do restauracji i hoteli. Przedstawiony wyrób idealnie nadaje się do serwowania kawy. Fason posiada charakterystyczne załamania geometryczne, tworzące prostokątne pasy wzdłuż naczyń. Porcelana jest odporna na intensywne użytkowanie, wytrzymała, a przy tym bardzo dobrze prezentuje się na stole.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 426197
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Pojemność | 200 ml |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Uszko, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A.Ulica i numer: Zakładowa 1Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Filiżanka |
| Wymiary (SxWxG) | 8 x 12 x 9 cm |
| Zawartość zestawu | kpl. filiżanek 6/6 merkury 200 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: