komplet spodków 6/6 victoria 14,5 cm
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiony fason charakteryzuje się nieregularnym kształtem opartym na kwadracie. Zaokrąglone brzegi dodają produktowi łagodności oraz lekkości. Prezentowany spodek nadaje się do poszerzenia asortymentu hoteli, restauracji oraz wszelkich postępowych klientów indywidualnych, którzy pragną dodać sobie os=drobinę luksusu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 25534
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Spodek, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A.Ulica i numer: Zakładowa 1Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Filiżanka |
| Wymiary (SxWxG) | 15 x 7 x 15 cm |
| Zawartość zestawu | Komplet spodków 6/6 victoria 14,5 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: