komplet spodków 6/6 merkury 14 cm
Wystaw opinię o produkcie
Fason posiada charakterystyczne załamania geometryczne, tworzące prostokątne pasy wzdłuż naczyń. Porcelana jest odporna na intensywne użytkowanie, wytrzymała, a przy tym bardzo dobrze prezentuje się na stole. Przedstawiony spodek z fasonu Merkury tworzy idealne połączenie z filiżanka do kawy 0,20 Merkury.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 487744
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Spodek, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A.Ulica i numer: Zakładowa 1Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Filiżanka |
| Wymiary (SxWxG) | 14 x 2 x 14 cm |
| Zawartość zestawu | Komplet spodków 6/6 merkury 14 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: