komplet bulionówek 6/6 Victoria Hotel 320 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 432584
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedstawiony wyrób charakteryzuje się nieregularnym kształtem opartym na kwadracie. Zaokrąglone brzegi dodają produktowi łagodności oraz lekkości. Przedstawiony wyrób nadaje się do poszerzenia asortymentu hoteli, restauracji oraz wszelkich postępowych klientów indywidualnych, którzy pragną dodać sobie odrobinę luksusu.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność | 320 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady porcelany stołowej "lubiana" s.a. ulica i numer: zakładowa 1 kod pocztowy i miasto: 83-407 łubiana pl |
| Rodzaj produktu | Bulionówka |
| Wymiary (SxWxG) | 12 x 33 x 20 cm |
| Zawartość zestawu | Komplet bulionówek 6/6 victoria hotel 320 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: