felix Orzeszki długo prażone extra chrupkie 140 g
Wystaw opinię o produkcie
FELIX Orzeszki długo prażone 140g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 640196
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Felix orzeszki długo prażone Extra Chrupkie, intensywniejszy smak
Parametry produktu
| Rodzaj | Smażone, Solone, Prażone |
|---|---|
| Smak | Orzechowy, Solone |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | orzeszki ziemne (93%), olej słonecznikowy, maltodekstryna, sól (1,6%), substancja żelująca: guma arabska; cukier karmelizowany, ekstrakt z drożdży. Produkt może zawierać inne orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: intersnack poland sp. z o.o. ulica i numer: centralna 2 kod pocztowy i miasto: 32-090 niedźwiedź pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | magnezu, fosforu, wit. E, nienasyconych kwasów tłuszczowych |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 209 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać z dala od nasłonecznienia i źródeł ciepła. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 601 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2492 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 48 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Fosfor | 385 mg/100g |
|---|---|
| Magnez | 163 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 43 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 75 %RWS |
| Witamina E | 9,1 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 55 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: