Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 71119
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedstawiony wyrób idealnie nadaje się do serwowania mleka
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Dzbanek |
|---|---|
| Materiał | Porcelana |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 0,05 l (dm³) |
| Wymiary (SxWxG) | 5 x 5 x 5 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Zawartość zestawu | dzbanek do mleka 50 ml lubiana |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 35 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: