dobra kaloria Baton proteinowy - krem orzechowy z nutą karmelu 42g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 768607
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
100% natury
0% dodatku cukru
tylko 6 składników
wysoka zawartość błonnika
24% BIAŁKA! 100% ROŚLINNA PROTEINA!
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Orzechowy, Karmelowy |
|---|---|
| Dodatki | Bakalie |
| Zawartość netto | 42 g |
| Składniki | Miazga z prażonych orzeszków ziemnych (36 %), daktyle suszone (28 %), białko grochu, błonnik z cykorii, komosa ryżowa, aromat. może zawierać orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten. może zawierać pestki owoców lub ich fragmenty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Wysoka zawartość [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | błonnika |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kubara sp. z o.o. ulica i numer: ekonomiczna 11 kod pocztowy i miasto: 42-271 częstochowa pl |
| Krótki opis marketingowy | Wysokobiałkowy baton z orzeszków ziemnych i daktyli o smaku karmelowym. roślinna proteina! |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 420 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 420 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 10 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,22 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 412 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 173 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1718 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 722 kJ |
| Wielkość porcji | 42 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 0,52 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,3 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: