czarka 100 ml Ameryka
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiony wyrób idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju dipów, sosów
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 625207
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedstawiony wyrób idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju dipów, sosów
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Spodek |
|---|---|
| Materiał | Porcelana |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 0,1 l (dm³) |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 8 x 10 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Zawartość zestawu | Czarka 100 ml Ameryka |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: