Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 388530
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
cukiernica b/u Victoria, charakteryzująca się nieregularnym fasonem opartym na kształtach kwadratu oraz prostokąta. Zaokrąglone brzegi dodają każdemu produktowi łagodności oraz lekkości. Przedstawiony wyrób, idealnie nadaje się do poszerzenia asortymentu hoteli, restauracji oraz wszelkich postępowych klientów indywidualnych pragnących dodać sobie odrobinę luksusu.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Cukiernica |
|---|---|
| Materiał | Porcelana |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 30 ml |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 8 x 8 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Krótki opis marketingowy | Cukiernica 300 ml victoria |
| Zawartość zestawu | Cukiernica 300 ml victoria |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: