bulionówka z uchwytami 320 ml Merkury
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiony wyrób idealnie nadaje się do serwowania wszelkiego rodzaju zup i bulionów. Fason o charakterystycznym reliefie oraz z poręcznymi uchwytami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 414430
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedstawiony wyrób idealnie nadaje się do serwowania wszelkiego rodzaju zup i bulionów. Fason o charakterystycznym reliefie oraz z poręcznymi uchwytami.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność | 32 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Bulionówka |
| Wymiary (SxWxG) | 38 x 7 x 29 cm |
| Zawartość zestawu | bulionówka z/uchw. 320 ml Merkury |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: